• مشاوره در زمینه موفقیت در ورود به بازار کار حسابداری
  • مشاوره کسب درامد و مدیریت پول کودکان 4-8 سال

 مشاوره در زمینه موفقیت در ورود به بازار کار حسابداری

 

فرهنگ یادگیری حسابداری به‌درستی،یادگیری و تکرار و تمرین را در اولویت قرار می‌دهد. به عبارتی دیگر اگر شخصی بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در رشته حسابداری می خواهد مراتب ترقی و پیشرفت را در عرصه حسابداری طی کند ،راهی جزءکارآموزی حسابداری برای او وجود ندارد.

 

بدلیل اینکه حرفه حسابداری تلفیقی از دانش و فن است ، دانش را در دانشگاه کسب می کنید و فن ومهارت را باید یاد بگیرید تا بتوانید دانش را در عرصه حسابداری بکار بگیرید و این مهم امکان ندارد به جز اینکه خود را مقید کنید فرهنگ یادگیری مستمر را در خود پرورش دهید و از هر موقعیتی برای فراگیری دانش و مهارتهای حسابداری استفاده کنید.

 

دانش آموختگان حسابداری مطالب زیادی را خوانده اند بله فقط خوانده اند ، ولی باید برای رسیدن به درجات بالای موفقیت چند مهارت مهم را هدف بگیرند و بارها و بارها آن را تمرین کنند تا اینکه آن مهارت مثل صحبت کردن ، راه رفتن و نوشتن برای آنها راحت و نتیجه بخش باشد.

 

آن وقت هست که براحتی در بهترین موقعیت های حسابداری به عنوان حسابداری توانا ، کارا و اثر بخش و ارزش آفرین قرار می گیرند . و جامعه و خود را از نسیم دانش و مهارت خود بهره مند می کنند. رسیدن به این مراحل براحتی دست یافتنی است فقط کافی است بخواهید فرهنگ یادگیری را در خود تقویت کنید

 

مشاوره کسب درامد و مدیریت پول کودکان 4-8 سال

 

 

امروزه کودکان بیشتر از گذشته، نیاز دارند تا در مورد مهارت‌های اولیه پولی آموزش ببینند، اما آموزش مباحث پولی به کودکان، در صورتی که خود والدین در این زمینه آموزشی ندیده باشند، کار بسیار سختی است. به همان میزان که شناخت در مورد اینکه والدین چه کارهایی را باید در آموزش مهارت‌های پولی به کودکان انجام دهند، انجام ندادن یکسری کارها نیز بسیار اهمیت دارد.


اگر شما هر یک از اشتباهات زیر را مرتکب شوید، ممکن است آینده پولی و مالی کودکان خود را تغییر دهید. پس بهتر است این 8 اشتباه را به دقت مطالعه کنید و حداقل دقایقی به آنها فکر کنید، مطمئن باشید، نتایج آن برای خانواده شما بسیار گرانبها خواهد بود.


1.صحبت کردن به صورت منفی در مورد پول


2.دچار شدن به بیماری ولخرجی

 

3.پرداخت بدون حساب پول به کودکان

 

4.صحبت نکردن با کودکان درمورد پول


5.توجه نکردن به ارزش حساب بانکی کودکان


6.عدم توجه به آموزش اخلاق و مسئولیت کاری در کودکان


7.ایجاد حس عدم اعتماد به نفس مالی در کودکان.


8.عدم آموزش سرمایه‌گذاری و کسب سود به کودکان

 

 

 

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی