•  

   

  اولین گروه اجتماعی که هر انسانی در آن عضویت پیدا می‌کند خانواده است و اولین آموزش‌های هر انسانی نیز از نهاد خانواده شکل می‌گیرد. حال این سوال مطرح است که چگونه مدیریت اقتصاد خانواده را برنامه ریزی کنیم؟

   

  مطمئنا دیگر نمی توان گفت که در خانواده تنها مردان هستند که باید نظر بدهند. یکی از موضوعات اساسی که می‌بایست در خانواده به شکل صحیح به آن پرداخته شود، موضوع پول، مباحث اقتصادی و هوش مالی است. اینجاست که مشورت تمام افراد خانواده در امور اقتصادی بیشتر به نفع خانواده می باشد. اما هنوز هم شاهدیم که برخی از خانواده ها به این گونه است که مردان در امور شغلی و کاری خود با همسرانشان مشورت نمی کنند، در صورتی که در حوزه اقتصاد خانواده همه اعضا باید نظر دهند. البته باید دانست که :

   

  رای خانواده بدون مشورت گرفتن از کسانی که دارای شم و هوش اقتصادی و دارای تجربه هستند، مناسب نیست و اگر فقط با نظر خود حرکت کنیم احتمال زمین خوردنمان بسیار بالاست.


  «پیشنهاد ما این است که از یک مشاور اقتصادی کمک بگیریم.»

   

   

   

   

  ارائه خدمات مشاوره بصورت الکترونیکی و حضوری انجام می شود.

  ----------->

  جهت درخواست و ثبت مشاوره با ما همراه شوید. 

  ----------->

   

  ----------->


   

   

   

   

   

   

  پول تمام انسان ها را (چه کودک و چه بزرگسال) در موقعیتی قرار می دهد که نیاز به تصمیم گیری و انتخاب پیدا می کنند. یکی از مسائل مهمی که در مدارس به دانش آموزان یاد نمی دهند و بار آموزشی آن به طور کامل بر دوش والدین افتاده، مدیریت مالی است. مدیریت مالی امری است که اگر فرد در کودکی و نوجوانی آن را نیاموزد در بزرگسالی با مشکل مواجه خواهد شد.

   

  آموزش، تشویق، و توانا ساختن کودکان در نحوه خرج کردن پول، آنها را قادر می سازد تا بهتر بتوانند درآمدهای خود را در آینده پس انداز کنند و قسمت اعظمی از دارایی های خود را در آن زمان ذخیره سازند. اگر کودکان به طور مکرر در تصمیم های روزانه ی خود خرج کردن پول هایشان را انتخاب کنند، این امر در آینده ی مالی و اقتصادی آنها نیز تاثیر منفی می گذارد.

   

  کودکان عادات و باورهای خود در مورد پول را در سنی پایین‌تر از آنچه که فکر می‌کنید آغاز می‌کنند. به گفته کارشناسان، بهترین زمان برای شروع آموزش شناخت پول به کودکان، زمانی است که کودک شما بین ۳ تا ۵ سال سن دارد. مدیریت پول را به صورت مکرر و پیوسته باید در کنار سایر کارها به کودکان آموزش دهید. تیم متفکران نوین مالی با همراهی شماری از مشاوران و روانشناسان کودک و بهره گیری از سطح دانش بالا، در این حیطه به شما کمک خواهند کرد. با ما در ارتباط باشید.

   

   

  ارائه خدمات مشاوره بصورت الکترونیکی و حضوری انجام می شود.

  ----------->

   

  ----------->

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  چه بخواهید و چه نخواهید، پول یکی از واقعیت‌های زندگی است که همگی باید با آن روبرو شویم. شاید پول‌دار شدن هدف شما نباشد و مفاهیم عمیق‌تری مثل خانواده و سلامتی بیش‌تر برایتان مهم باشد، اما این موضوع قابل انکار نیست که افزایش درآمد مزایای زیادی برای شما به همراه دارد و به بهبود کیفیت زندگی خود و خانواده‌ی شما کمک خواهد کرد. علاوه بر آن در صورتی که مشکلات مالی غیر منتظرانه‌ای برایتان پیش بیاید، شما به راحتی قادر خواهید بود آن را مدیریت کنید و به کمک دیگران نیاز پیدا نکنید. اگر هم فکر می‌کنید به پول اضافه‌ای نیاز ندارید، شاید با قدری درآمد بیش‌تر بتوانید به سازمان‌های خیریه کمک کنید و یا فرشته‌ی نجات فرد نیازمندی شوید.

   

  یگ زیگلار (Zig Ziglar)، نویسنده‌ و فروشنده‌ی حرفه‌ای آمریکایی معتقد است: «همه‌ی زندگی پول نیست، اما اهمیت پول چیزی شبیه اکسیژن است.»

   

  افزایش درآمد و ثروتمند شدن نیازمند زحمت، تلاش و فکر است. فرایند ارزشمندی که به رشد و شکوفایی استعدادهای شما در زندگی کمک می‌کند. همه‌ی ما در هر شبانه‌روز، ۲۴ ساعت در اختیار داریم پس چگونه بعضی از افراد ثروتمند می‌شوند و روز به روز افزایش درآمد چشم‌گیرتری پیدا می‌کنند؟ تیم مشاوره متفکران نوین مالی با بهره گیری از سطح دانش بالا، راه حل های اساسی برای رفع این چالش جدی ارائه می نماید. با ما در ارتباط باشید.

   

  ارائه خدمات مشاوره بصورت الکترونیکی و حضوری انجام می شود.

  ----------->

  جهت درخواست و ثبت مشاوره با ما همراه شوید.

  ----------->

   

  ----------->

   

   

   

   

   

  بخرم؟ بفروشم؟ نگه دارم؟

   

  خدمات حضوری و غیر حضوری (آنلاین و تلفنی) شرکت فرانگر با هدف ارائه خدمات به سرمایه گذاران در زمینه خرید و فروش اوراق بهادار، کالا و ارز، به روزرسانی و ارائه ترکیب بهینه داراییهای سبد سرمایه گذاری را با توجه به تحمل پذیرش ریسک و بازده مورد انتظار سرمایه گذار به همه فعالان و معامله گران این بازارها ارائه می دهد.

   

  همچنین دارای مشاورانی جهت ارائه خدمات مشاوره در حوزه بازار آتی و نقدی سکه و طلا و ارائه تحلیل های جامع و کاربردی در زمینه بازار طلا و ارز می باشد.

   

  واحد مشاوره و سرمایه گذاری این خدمات را به شما ارائه می دهد:

   

  • * مشاوره و تحلیل بازار و محل سرمایه گذاری
  • * تحلیل بنیادی بازارهای سرمایه گذاری
  • * تحلیلهای بنیادی و تکنیکال سهام شرکتها
  • * گزارشهای مفید از معاملات آتی و بورس کالای کشور
  • * پاسخ آنلاین به سوالات مشترکین و سرمایه گذاران
  • * مشاوره ریسک هر نوع سرمایه گذاری
  • * مشاوره انتخاب پروژه ها برای سرمایه گذاری
  • * مشاوره نحوه سرمایه گذاری، مدت و میزان سرمایه گذاری در پروژه ها
  • * مشاوره شراکت در شرکت ها و انتخاب سرمایه گذار و شرکای مالی و تجاری

   

   

  ارائه خدمات مشاوره بصورت الکترونیکی و حضوری انجام می شود.

  ----------->

   

  ----------->

   

   

   

   

  هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی